Aktuality

2.kolo Ovčáry - Jíloviště 1:1 (1:1)

17.08.2013 18:45
Ovčárská mašina na nováčka nenašla recept Ovčáry - Jíloviště 1:1 (1:1)                                                          Diváků 180 Branky: 20 Müller – 17. Pecháček   Ovčáry. Hned v prvním domácím zápase sezony ovčárští fotbalisté ztratili body. Přestože měli nad nováčkem krajského přeboru z Jíloviště po celé utkání herní převahu, nedokázali překonat pozorně bránící hosty, kteří tak za výrazné podpory svých fanoušků udrželi nerozhodný výsledek až do konce utkání. Domácí favorit sice bleskově smazal jednogólovou ztrátu, pak už ale na obranu nováčka nevyzrál. S výsledkem byli pochopitelně spokojenější svěřenci hrajícího trenéra hostí Jiřího Bezpalce (dříve mimo jiné i Neratovice), kteří dokázali obrat o body po Libiši i dalšího favorita. Oba kluby mají ve své historii ledacos společného a v zápase tomu nebylo jinak....

1.kolo Nové Strašecí – Ovčáry 1:6 (0:2)

10.08.2013 23:00
  Šestibrankový příděl na úvod  Nové Strašecí – Ovčáry 1:6 (0:2)                                            Diváků 80 Branky: 62. Ducár – 45. a 55. Müller, 82. a 88. Pechar, 16. Maršner, 52. Hašler.      Nové Strašecí – Ovčáry vykročily za obhajobou přeborového stříbra šestibrankovou kanonádou na hřišti ex-divizního Nového Strašecí. Pokud měli v Ovčárech obavy, jak jim to v nové sezoně bude střílet bez jednoho z tradičních kanonýrů Hyky, tak v Novém Strašecím se ukázaly jako zcela liché. Zkušený hostující tým zápas bez problémů ovládl a už zkraje druhého poločasu nebylo o jeho vítězství pochyb.    Novostrašečtí fotbalisté vstoupili do utkání bez bázně a již v 5. minutě dal o sobě vědět domácí Ducár. Hráč, kterému krajská disciplinární komise povolila start, přestože měl být po surovém napadení rozhodčího ještě více než rok bez...